Rok 2011

 

Od  OÚ Chvalšiny jsme obdrželi  dotaci ve výši  5.000,- Kč. Z dotace  jsme zakoupili  pruty  na  házení i  plavanou  a ceny  na zlatou udici.

 

15.1.2011 jsme se účastnili výroční rybářské schůze MO Chvalšiny.

Po schůzi začala perná příprava na  rybářské zkoušky, které se konali 19,března. 2011 V Českém Krumlově. Zúčastnilo se jich našich 8 členů. Všichni to zvládli na jedničku.                                        Ostatní děti zkoušky absolvovali už v dřívějších letech.

30.dubna,2011 se  konala soutěž  EKO 2011, které jsme se s kroužkem účastnili skoro v plném počtu.

28.května.2011 jsme  pořádali první kolo Chvalšinské  zlaté udice.  Za počtu jedenácti dětí. Na prvním místě se umístil Tomáš Chvojka  a na druhém místě  Šárka Szabová, třetí byl Martin Matoulek. Soutěž proběhla za pomoci rodičů a přátel kroužku. Občerstvení nám zajistil pan Jan Slovák.              Vzduchem nelétaly pouze kapky na házení, ale občas i kapky deště.

24- 26. Června 2011 jsme ukončily rybářský školni rok na rybníku hluboko v lesním vojenském pásmu. Který nám zapůjčili Vojenské  lesy  Chvalšiny.  Bohužel se nemohli zúčastnit všichni, ale i přesto se nám tam moc líbilo a každý si chytil svou rybu. 

16. července 2011 na chvalšinské dny rybářský kroužek pořádal rybolov na školním rybníku.

 

 

 Chceme poděkovat  OÚ Chvalšiny , VLS Chvalšiny a všem ostatním kdo nám pomáhají (a že jich není málo). Především panu Petru Čarkovi, který se aktivně zapojil při všech akcích.